Mózgowie bez zmian ogniskowych, z obecnością zaników korowych
Witam, Poproszę o interpretacje wyników: RTG głowy po zgłoszeniu ze często zapominam co miałem zrobi lub kupić,zawroty głowy. Dodam ze mam nadciśnienie Wielorzędowe badanie głowy bez kontrastu Cech krwawienie śródczaszkowego nie stwierdzono. Mózgowie bez zmian ogniskowych, z obecnością zaników korowych. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony, Zbiorniki podstawy prawidłowe. Kości sklepienia i podstawy czaszki bez zmian. Skierowanie do neurologa. Zaniki korowe :( Dziękuje

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na zaniki w obrębie kory mózgowej. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.