Możliwość bezpiecznego opalania się w solarium przy podejrzeniu włókniaka lub tłuszczaka w okolicy biodra

Witam, prawdopodobnie mam włókniaka albo tłuszczaka z lewej strony biodra. Jest to jeszcze niedokonca stwierdzone, ponieważ czekam na uzg. Czy mogę opalać się na solarium? Nie jest to groźne? Czy ma jakiś wpływ na rozwój tego włókniaka?

Witam,

1. włókniak nie wymaga USG, jest rozpoznawany per oko
2. tłuszczaka również nie oglądamy w USG, usuwamy i badamy histopatologicznie.
3. solarium nie wpłynie na żadną z tych zmian negatywnie, po prostu jest szkodliwe

Pozdrawiam