Możliwość farbowania włosów podczas stosowania leków Alpicort E oraz Alopexy 5 %

Witam, mam podejrzenie PCO i okresowo nadmiernie wypadają mi włosy. Dermatolog zalecił stosowanie Alpicort E oraz Alopexy 5 %, jeden rano, drugi wieczorem. Czy stosując te leki mogę farbować włosy? Domyślam się, że jest to niewskazane, jednak poza zdrowiem ważny jest dla mnie zadbany wygląd, stąd moje pytanie. Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

W tej sytuacji prosze kierować się zdrowym rozsądkiem. Faktycznie farbowanie jest przeciwwskazane jednak komfort osychiczny i zadowolenie z własnego wyglądu są równi ważne.