Możliwość kosmetyki worka mosznowego w Polsce

Witam, prawdopodobnie jest to pytanie skierowane do chriurga, bądź urologa, nie wiem. W każdym razie: Nie jestem pewien, jak to zjawisko nazywa się po polsku, ale po angielsku nosi nazwę "penoscrotal webbing" bądź kolokwialne "turkey neck". Otóż czy operacje usuwające to zjawisko są możliwe w polsce, i jeśli tak, ile kosztują? Z góry bardzo dziękuję.
ponad rok temu

Oczywiście takie zabiegi kosmetyczne w zakresie penisa i prącia w Polsce są wykonywane (proszę np. wejść na stronę Prof. Wojciecha Perdzyńskiego). Koszty takich operacji wahają się w granicach 3-6 tys. zł. Wszystko zależy od miejsca wykonywanego zabiegu i operatora oraz kosztów dodatkowych.