Możliwość odwiedzin na OIOM-ie

Czy lekarz może w nieskończoność odmawiać odwiedzin pacjenta w szpitalu ? Pacjentka jest tam już długo i nie zagraża jej życiu niebezpieczeństwo.Pomimo tego lekarz trzyma ją na tzw. OIOM-ie i nie pozwala na kontakt. Jest jakaś możliwość odwiedzin dla pacjentki na OIOMIE ?

Witam,
pacjentka przebywa na OIOMie z powodu ściśle określonych wskazań medycznych.
Odwiedzin na tego typu oddziałach raczej być nie powinno z uwagi na obecność innych pacjentów w ciężkim stanie i możliwe przeniesienie zakażenia.
Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.

pozdrawiam