Możliwość picia Cappuccino w ciąży

Witam chcę zapytać czy w ciazy można pić cappucino czy nie szkodzi to dziecku bo od kiedy jestem w ciąży nie piję kawy naturalnej ani rozpuszczalnej, pomyślałam o cappucino, czy ewentualnie pić kawe typu inka z mlekiem?

Witam serdecznie, Jeśli ciąża nie wpłynęła znacząco na Pani kubki smakowe i czuje Pani ochotę na poranną lub popołudniową małą czarną, warto zastąpić ją napojami o podobnym smaku, ale nie zawierającymi kofeiny (np. kawą zbożową). Wszelkiego rodzaju kawy typu inka z mlekiem są bezpieczne. Oczywiście trzeba tez pamiętać, aby nie pić jej bardzo dużo, bo jak wszystko w nieodpowiednich ilościach może szkodzić. Pozdrawiam