Możliwość podania do sądu lekarzy, którzy nieprawidłowo założyli szwy na twarzy

Witam jestem po napadzie i pocieli mi twarz butelką byłem w szpitalu i zeszyli mi twarz ale te szwy wyglądaja jak by za przeproszeniem świnie zszyli . chciałem sie dowiedzieć czy to nie powinny być szwy kosmetyczne ? i czy mogę sądzić sie z szpitalem o złę zszycie mojej twarzy ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonego opisu nie jest możliwa odpowiedź na postawione pytanie. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.