Możliwość podania suplementów na odporność dla 6-letniego dziecka chorego na białaczkę

witam chcialabym sie dowiedziec czy dziecko 6lat chore na bialaczke bedace w remisji moze brac takie suplementy jak iskial czy biomarine ,bardzo prosze o odpowiedz poniewaz lekarze syna nie uznaja takich lekow a syn ma bardzo niska odpornosc przez co non stop cos łapie dlatego przez polecenie innej lekarki zaczełam mu dawać ten iskial dlatego prosze o fachowa wypowiedz czy mozemy to brac bez zadnych obaw.

Aleksander Ropielewski

Możecie, jednak nie należy oczekiwać nadzwyczajnych efektów. Jest to produkt dla osób o wydolnym układzie odpornościowym. W przypadku białaczki mechanizmy utraty odporności są inne i takie leki są niepotrzebnym i nieskutecznym wydatkiem.