Możliwość podawania leku Laktoferyna w trakcie infekcji wirusowej

Witam, czy w trakcie infekcji wirusowej i podawania np. Groprinosin, Elofen, mogę jednocześnie podawać preparat Laktoferyna? Pediatra zaleciła go przez 3 m-ce na wzmocnienie odporności i nie wiem czy w przypadku infekcji mam przerwać podawanie, czy należy kontynuować? Dziękuję i pozdrawiam

Witam!
Laktoferyna należy do środków dietetycznych przeznaczenia spożywczego i nie posiada dokładnych badań na temat możliwych interakcji z lekami. Wydaje się jednak, że nie powinno to kolidować w istoty sposób z pozostałymi preparatami. Może Pani również przerwać podawanie laktoferyny i kontynuować je po zakończeniu przyjmowania Groprinosinu i Elofenu.