Możliwość podawania spiruliny dla dzieci

Mam dwie coreczki w wieku 3 lata 10 mcy i 2 lata 5 mcy. Czy moge podawac im spiruline? Czytalam o jej odzywczej wlasciwosci. W ramach zmocnienia odpornosci podaje od jesieni herbatke z czystka, olej z pestek dyni zamiennie z olejem lnianym, oraz olejem kokosowym, soki naturalne miedzy innymi z rokitnika.

Piotr Pilarski

Brak jest potwierdzenia pozytywnego działania stosowanych przez Panią preparatów. Zamiast tego proponuje szczepić dzieci szczepionkami zalecanymi których działanie jest potwierdzone.

Pozdrawiam.