Możliwość wstawienia zęba w miejsce diastemy

Dzien dobry.Czy mając spora diastemie mozna w to miejsce wstawic nowego zeba ?

Witam, bardzo mało informacji, czy diastema jest wynikiem utraty zęba, jeżeli tak to jak najbardziej. Może być również naturalna między zębami przednimi, wtedy koryguje się kształt nakładając na zęby licówki albo w ostateczności korony. Proszę zgłosić się do swojego dentysty i opowiedzieć o swoim problemie, i myślę, że lekarz zaproponuje Pani rozwiązanie i wspólnie zostanie podjęta właściwa decyzja. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.