Możliwość zwiększenia insuliny dla mamy z wysokim poziomem cukru

Witam. Od trzech dni moja mama ma bardzo wysoki poziom cukru (choruje na cukrzycę} tj. rano 170, ok. godz. 16,oo dzisiaj 360. Bierze rano 16 jedn, Gensulin 40, w obiad 4 jedn. gensulin R i wieczorem 10 jedn, Gensulin 40. Zwiększułam jej insulinę od wczoraj, ale to nic nie pomaga, Czy mogę jeszcze zwiększyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zwiększyć ilość insuliny, aczkolwiek proszę robić to ostrożnie. Jeśli nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów, sugeruję bezpośrednią ocenę lekarza!