MR jamy brzusznej i problemy z trzustką

Witam.Mam zrobiony MR poniewaz miałam po dwyzszona amylaze tj.906 w moczu,w krwi byla w normie.Mam stwierdzona anomalie trzustki tzn.obecnosc dodatkowego przewodu brzusznego drenujacego dolna czesc glowy trzustki.Czy to cos powaznego.bardzo sie martwie,a wizyte u gastrologa mam dopiero za2 tygodnie.Tydzien temu amlaza spadła do60,a ja umieram ze strachu..bo pobolewa mnie brzuch.Dziekuje.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę spokojnie poczekać do wizyty u gastrologa. Anomalia jest zazwyczaj cechą wrodzoną.
Pozdrawiam