Wynik TK jamy brzusznej a problemy z trzustką
witam.Mam pytanie w połowie X 2014 r. miałem tk jamy brzusznej wszystko było ok robiłem ją dlatego że odczuwam gniecenia, ból w obrębie lewego boku, tyłu pleców jak i podbrzusza. Pytanie czy jeżeli tk nie wykryła niczego to czy może to jednak świadczyć o problemach z trzustką ( zapalenie, nowotwór ). jestem po długiej terapi duomox ( 2 m-ce) teraz biorę leki na zatoki. Jakie badania należałoby wykonać by rozwiać wątpliwości?????

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Tomografia komputerowa wykazałaby zmiany w trzustce, może Pan jeszcze wykonać badanie krwi na poziom amylazy. Rozumiem że morfologia ok? a jakieś zmiany w kręgosłupie?
Pozdrawiam