Neurotop retard 300 a jego zastosowanie

Witam serdecznie. Mam takie pytanie: na co stosuje się tabletki Neurotop retard 300? Znalazłam jakiś czas temu w moim domu takie właśnie tabletki i zastanawiam się, kto może je używać? Jakie mają zastosowanie, czy są bezpieczne i nie powodują skutków ubocznych? Jakie jest działanie tych tabletek, czy ktoś kto je zażywa może zachowywać się jakoś inaczej czy irracjonalnie, czy chodzi otępiony? A może nie ma Neurotop wpływu żadnego na zachowanie leczonej nim osoby? Martwię się, bo nikt w domu raczej nie ma żadnych przypadłości, które wynikają z ulotki Neurotopu. Nikt nie ma padaczki, a z tego co widzę to właśnie na nią on głównie jest. Czy może leczy jeszcze jakieś inne choroby? To mnie bardzo zastanawia, z chęcią dowiem się czegoś więcej na temat tego właśnie lekarstwa. Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jest to lek przeciwdrgawkowy i jest stosowany w padaczce, nerwobolach, zespołach maniakalnych i zespole abstynencyjnym. Pozdrawiam