Na ile ten marker jest ważny przy ocenie ryzyka w Pappa?

Niska przezierność karkowa, wynik NT to 0,65 przy crl 6,97 cm. Czy to może świadczyć o nieprawidłowościach? Pappa wyszedł dobrze, ale lekarka nie sprawdziła zastawki trójdzielnej, wiec chciałam również zapytać na ile ten marker jest ważny przy ocenie ryzyka w Pappa?

Lek. Tomasz Budlewski

przezierność karkowa jest też zupełnie osobnym markerem ryzyka chorób, a który był to tydzień badań, konieczna wizyta u lekarza ginekologa i kierowanie się jego zaleceniami.