Nabrzmiałe piersi a podejrzenie ciąży

Witam! Mam taki problem. Ostatnią miesiączkę miałam 14 lutego. Cykle mam co 29-30 dni, regularne. W tym miesiącu nie dostałam, a tydzień temu zaczęłam częściej chodzić do toalety. Wczoraj piersi zaczęły mi bardzo puchnąć i są bardzo twarde. Ale robiłam wczoraj test bety i jest tylko 1,410 i nie wiem. Proszę o pomoc. Czy to może być wczesna ciąża?

Witam, opisywane dolegliwości nie muszą świadczyć o ciąży, a jedynie o przejściowych zaburzeniach hormonalnych. Jeżeli Pani cykle były dotąd regularne to w dniu wykonywania testu była Pani co najmniej 8 dni po owulacji. Oznaczałoby to, że uzyskany wynik należy uznać za wiarygodny i tym samym wykluczyć ciążę. Jeżeli krwawienie nie pojawi się w ciągu kolejnych kilku dni, wskazane będzie powtórzenie testu. Pozdrawiam