Naczyniak w śródstopiu u 18-latka

mój syn 18 lat ma orzeczonego naczyniaka w śródstopiu .Lekarz ortopeda kazał mu nie chodzić i w razie bólu zażywać diosminę. teraz zacząla go bardziej boleć aż kuleje . Jak pomóc do jakiego specjalisty mamy się udać

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, proponuję udanie się przede wszystkim do swojego lekarza rodzinnego, który na podstawie badania oraz obejrzenia badań dodatkowych będzie mógł ocenić jaki specjalista będzie najbardziej odpowiedni. Z powyższego opisu prawdopodobnie będzie konieczność udania się do chirurga naczyniowego/radiolog interwencyjny.