Naczyniak żylny prawej półkuli mózgu

w ciągu tego roku stwierdzono u mnie Naczyniak żylny prawej półkuli mózgu, oraz drobne 2mm podkorowe ognisko demielinizacji pierwotnej lub wtórnej hyper-T2 i IRFSE, izo-T1 w płacie ciemieniowym lewej półkuli mózgu. A także okazało się, że mam niedoczynność tarczycy i przewlekłe zapalenie tarczycy!. Dodam iz jestem po dwóch operacjach żylaków kończyny dolnej prawej. Okulista także zaznaczył,że mam zarysowane prawe dno oka,faktycznie mój wzrok się pogorszył a także bolą mnie nogi.czy jest to pow.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarzy - specjalistów prowadzących.