Naczyniaki kostne w kręgosłupie piersiowym a wynik TK

Witam, mam naczyniaki kostne w kręgosłupie piersiowym, wykonałem TK co oznacza ten opis?? .Rozległe poszerzenie otworu m-kręgowego th7/8 str.prawej,otworu th9/10 str.lewej,mniej wyraźnie otworu th6/7 str.lewej-osteoliza z ucisku-zmiany w kanale kręgow Podłużnie położona masa miękkotkankowa przy prawym zarysie kan.kręgowego-poziom th5,th7-8-na długości ok.35-40mm,poprzecznie do 10mm,strzałkowo do 8mm,dość gładkie obrysy,na tej wysokości po prawej poszerzenie otworu th7/8-rozprężający wzrost guza

Witam serdecznie,

Proszę wraz z wynikiem badania udać się do lekarza kierującego na badanie lub ortopedy celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.