Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadciśnienie, cukrzyca i jaskra a znieczulenie stomatologiczne

Dzień dobry! Mam 47 lat leczone nadciśnienie ,wyrównaną cukrzycę i pod opieką poradni ,jaskra pod kontrola.Po otrzymaniu znieczulenia miejscowego w gabinecie stomatologicznym po 1 godz. RR miałam 220/120mng AS 143. Leki które stosuje : amlozek 5 rano południe noliprel forte , amlozek 5m wieczorem metformax SR 500 ,krople Taflotan na noc poz cholesterolu 173 .Pytanie moje brzmi czy powinnam poddać następnym znieczuleniom w gabinecie stomatologicznym .Z poważaniem iwona pałasz
KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu

Badania krwi - cholesterol

Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.

Reakcja na środek znieczulający może się niestety powtórzyć, może też wystąpić w większym jeszcze nasileniu. Warto się dowiedzieć, jaki środek był uzywany - lekarz zdecyduje, jaki lek i w jakiej formie zastosuje następnym razem.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy