Nadciśnienie, cukrzyca i jaskra a znieczulenie stomatologiczne

Dzień dobry! Mam 47 lat leczone nadciśnienie ,wyrównaną cukrzycę i pod opieką poradni ,jaskra pod kontrola.Po otrzymaniu znieczulenia miejscowego w gabinecie stomatologicznym po 1 godz. RR miałam 220/120mng AS 143. Leki które stosuje : amlozek 5 rano południe noliprel forte , amlozek 5m wieczorem metformax SR 500 ,krople Taflotan na noc poz cholesterolu 173 .Pytanie moje brzmi czy powinnam poddać następnym znieczuleniom w gabinecie stomatologicznym .Z poważaniem iwona pałasz

Reakcja na środek znieczulający może się niestety powtórzyć, może też wystąpić w większym jeszcze nasileniu. Warto się dowiedzieć, jaki środek był uzywany - lekarz zdecyduje, jaki lek i w jakiej formie zastosuje następnym razem.