Nadciśnienie, zawroty i bóle głowy

Witam , od 4 lat borykam się z problemami zdrowotnymi najpierw nadciśnienie, zawroty i bóle głowy, badania zrobione wszystko w normie, rok temu powoli odstawiłam leki na nadciśnienie unormowało się (nadciśnienie na pewno wynikiem ciągłego stresu i problemów rodzinnych), ale bóle głowy i uczucie jak bym była pod lekkim wpływem alkoholu nadal trwa są dni kiedy nic mi się nie chce, apatia , senność (w większości) ostatnio ból głowy na czubku głowy czy to nie są objawy nerwicy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę kontrolować kilka razy dziennie ciśnienie tętnicze i skonsultować wynik z lekarzem. Nadciśnienie jest choroba przewlekłą i wymaga leczenia do końca życia bez przerwy. Pozdrawiam.