Nadkwaśność po wypiciu kawy zbożowej

Dlaczego po wypiciu inki zbożowej mam nadkwaśność? Również po kawie zwykłej tak mam, ale ją piję rzadko. i jakie są przyczyny tego, że często mam mdłości, ból jelit, żołądka, zachcianki i to zazwyczaj w nocy?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że przyczyna może byc refluks. Proszę udać sie z tym problemem do lekarza, po odpowiednie leki. ewentualnie spróbować Ranigast czy czuje Pani po nim poprawę. Poza tym nie podjadać w godzinach nocnych.