Nadmierna ilość kwasów żołądkowych a mdłości

witam jakies kilka dni temu bylam w szpitalu z powodu strasznych boli w klatce po wszystkich badaniach okazalo sie ze mam nadmierna ilosc kwasow w zoladku. wiec zostaly mi przypisane tabletki na zmniejszenie i wyregulowanie ich ilosci. moje pytanie brzmi czy przy takiej dolegliwosci moga wystapic mdlosci ? poniewarz od kilki dni je mam. nie boli mnie zoladek ani brzuch tylko takie dziwnr uczucie pelnosci i mdlosci . z gory dziekuje za odpowiedz :)

Niestety nie bardzo mogę zorientować się na co Pani choruje. Nadmierna ilość kwasów w żołądku to bardzo rzadkie schorzenie wywoływane zwykle gruczolakiem czynnym hormonalnie w trzustce (gastrinoma). Być może rozpoznano u Pani chorobe refluksową przełyku?