Co mam robić z tymi mdłościami przed snem?

Witam. Już od kilku dni tak wieczorem/nocy strasznie źle się czuje mam jakieś mdłości , mam więcej śliny w buzi , boli mnie brzuch i jestem osłabiona. Nie wiem czym to może być spowodowane.

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

połączenie takich objawów ze ślinotokiem mogłoby świadczyć o chorobie refluksowej żołądka. Polega on na transportowaniu kwasu żołądkowego do przełyku poprzez częste odbijanie. Takie sytuacje mogą prowadzić do powstawania stanów zapalnych tej okolicy.

Ciężko określić przyczynę powstawania takich symptomów wieczorem lub w nocy. Czasami zdarza się, że wieczorne mdłości mogą być powodowane tym, że pacjentka jest w ciąży. Często stres przed wydarzeniami kolejnego dnia również jest przyczyną takiego samopoczucia.

Dla większej pewności zalecamy kontakt z internistą. Za pomocą odpowiednich badań, będzie on w stanie postawić dokładniejszą diagnozę lub skierować na do specjalisty, który przeprowadzi analizę stanu Pani zdrowia.

W wolnej chwili zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami, które opisują dolegliwości spowodowane przez występujące u Pani symptomy:

https://portal.abczdrowie.pl/najczestsze-przyczyny-mdlosci-i-wymiotow

https://portal.abczdrowie.pl/bol-brzucha-przyczyny-i-sposoby-leczenia

https://portal.abczdrowie.pl/slinotok-przyczyny-kuracja

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.