Nadmierna potliwość twarzy podczas wystąpień publicznych

Witam, moim problemem jest to, że podczas wystąpień publicznych na studiach (średnio 2 razy w roku) strasznie się pocę na twarzy. Jest to bardzo nieprzyjemna dla mnie sprawa, zwłaszcza, że jest to widoczne. Na domiar złego, wraz z tą reakcją pojawia się uczucie "pustki" w głowie tzn. nie wiem co mówić i zazwyczaj nie mówię tego co właściwie miałem powiedzieć. Teraz zbliża się kolejne wystąpienie. Ciągle myślę tylko o tym, że moja twarz będzie mokra. Czy da się coś zrobić żeby tak już nie było?

Dzień dobry

Pana problem związany jest ze stresem który powoduje nadmierne wydzielanie potu przez gruczoły łojowe.
Pomoże Panu kosmetolog który może zaproponować zabiegi zmniejszające wydzielanie potu oraz preparaty które będzie mógł Pan nałożyć przed stresującą sytuacja związana z wystąpieniem publicznym.

serdecznie pozdrawiam

IJ