Nadmierne ilości płynu preejakulacyjnego

Bardzo duża ilość płynu ejakulacyjnego podczas podniecenia. Mam problem ponieważ podczas nawet najmniejszego podniecenia produkuje mi się bardzo dużo płynu ejakujacyjnego gdy penis nie jest w pełni erekcji. Proszę o pomoc

Dzień dobry!

Objętość preejakulatu jest to cecha indywidualna i nie jest zaburzeniem.
Jeśli jednak jest to dla Pana szczególnie niepokojące, należy osobiście skonsultować się z lekarzem.

Pozdrawiam!