Nadmierne owłosienie a rozmiar biustu u 18-letniej kobiety

Mam 18 lat. Moja mama i siostra mają zdecydowanie większe biusty niż mój. Dodatkowo od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie nadmierne owlosienie. Występuje też u mamy i sióstry ale w zdecydowanie mniejszym stopniu. U nich to "wąsik" a u mnie wąsik, broda,klatka piersiowa, ręce. Ostatnio wypadło mi bardzo dużo wlosow. Często bywam rozdrazniona. Podczas miesiączki nie odczuwam bólu brzucha a ból głowy. Czasami boli mnie tak że nie mam ochoty na jakiekolwiek działanie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę, że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych aby móc coś więcej powiedzieć. A o ich rodzaju będzie można ustalić podczas wizyty lekarskiej.