Nadmierne pocenie u babci

Witam, od dłuższego czasu moja babcia cierpi na nadmierne pocenie. W każdej sytuacji, cała oblewa się potem W normalnej temperaturze pokojowej jest jej zimno, przy około 26 stopniach czuje ciepło. Dodatkowo oblewa ją fala zimna w paru miejscach np z boku pleców. Jest bardzo osłabiona, dużo straciła na wadze, nie ma apetytu. W tamtym roku (zima) przebiegało to w miarę łagodnie, tzn parę dni chorowała, parę dni dobrze się czuła, od tego roku przez trzy miesiące ciągle źle się czuje. prosze o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, takie objawy wymagają pilnej wizyty u lekarza rodzinnego i skierowania na ewentualne dodatkowe badania. Pozdrawiam