Nadmierne pragnienie, brak apetytu i problemy z oddawaniem moczu

Szukam odpowiedzi na pytanie co mi jest. -wciąż pije ok 5-7L na dobe -w nocy regularnie wstawanie na picie i toalete -brak problemu z oddawaniem moczu -cukier regularnie mierzony w normie -brak apetytu -gdy napelnie brzuch mam drgawki -ucisk u dołu brzucha od 2 dni lekki ból po prawej stronie -( wyrostek wycięty daaawno) -raz wezwalem pogotowie bo juz tracilem kontakt ( 2 razy juz po) -serce jak dzwon badane. Pomocy- mieszkam w uk tu sa barany a nie lekarze.pozdrawiam Rob

Dzień dobry,
Mimo wszystko polecam zgłosić się do lekarza. Może warto popytać znajomych o polecenie jakiegoś dobrego specjalisty? Na pewno i w UK tacy się znajdą. Bez szeregu badań można tylko strzelać, co może być przyczyną dolegliwości, a to byłoby niewskazane.