Nadmierne wydzielanie kwasu solnego w żołądku i bóle kolkowe

witam mam nadmierne wydzelanie kwasu solnego w rzoladku i miałam mocne bule kolkowe pod zebrami nawracające kilka razy dziennie przez jakes 3miesiace bylam u lekarza i dostałam CONTIX mam pytanie czy ja już ciagle będę musiala to brac?bule ustapily jednak boje się ze wruca jak odstawie lek pozdrawiam serdecznie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro zalecona terapia jest skuteczna to nie ma podstaw do odstawienia leku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.

Lek. Jacek Ĺawnicki

Bardzo dobry lek. Leczenie początkowe - 3 miesiące - potem zmiana leku na inny i redukcja dawkowania przez kolejne 2 miesiącę. Proszę udać sie do gastroenterologa/ internisty - przepisze odpowdnie keczenie.
Z Wyrazami szacunku - Wojciech Kawiorski