Nadużywanie alkoholu i problemy ze snem a powtarzanie roku

Witam jestem studentem 3 roku, powtarzając owy rok. Od kiedy powtarzam ten rok, zaczęłem dużo pić i nie przesypiać nocy, czuje sie wykonczony i nie moge sie nad niczym skupic, do tego przeświadczenie, że wszystko wszystko mnie denerwuje co nie pozwala mi zakonczyc tej nieszczesnej sesji po raz drugi, zaczynam ją oblewać, Jak to ogarnąć? Wszystko pozapominałem i nie moge sie odnaleźć za cholerę. Sesja leci kolejna a jadalej zyje tamtą. Czuje ze chocbym chciał to nie mam zdrowia. Co robić?

Witam,

najlepiej jeśli w związku z doświadczanymi trudnościami skontaktuje się pan z psychologiem/psychoterapeutą lub specjalistą uzależnień. Kiedy trudności utrzymują się przez dłuższy czas, trudno jest samodzielnie znaleźć rozwiązanie. Również portal internetowy na liczne ograniczenia związane z zebraniem informacji i nawiązaniem stosownego kontaktu. W czasie rozmowy ze specjalistą będzie mógł Pan natomiast dokładnie opowiedzieć o swojej sytuacji, a także uzyskać wsparcie w radzeniu sobie. Jeśli chciałby Pan zasięgnąć wsparcia w ramach pomocy NFZ może udać się Pan do Poradni Zdrowia Psychicznego lub Ośrodka Terapii Uzależnień
Pozdrawiam i powodzenia
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Proszę koniecznie skontaktować się z lekarzem lub psychologiem. Najlepiej w specjalistycznym ośrodku terapii uzależnień. Diagnostyka i podjęcie leczenia powinna pomóc Panu wyjść z nałogu i umożliwić satysfakcjonujące funkcjonowanie.