Nagła utrata słychu a skuteczność leków Telfexo

Witam. Moja mama przestała słyszeć z dnia na dzień, dodam że jest to osoba starsza i już miała problemy ze słuchem. Poszła do lekarz ogólnego na przepłukanie ale do tego nie doszło ponieważ lekarz po obejrzeniu uszu nie stwierdził takiej potrzeby. Przypisał natomiast tabletki Telfexo. Wzięła w sumie cztery tabletki i jak na razie nie ma żadnej poprawy. Jaka może być przyczyna i czy faktycznie te tabletki coś pomogą. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

jesli to trabka to ok ale jeśli to nagła głuchota to pilnie na izbe przyjec na laryngologie bo kazda godzina jest ważna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko laryngolog może to zróżnicować badaniem słuchu albo stroikiem, a tak to wróżenie z fusów