Napady kompulsywne i objadanie się a trawienie

Mam problem z trawieniem a mianowicie od kilku lat mam napady kompulsywne go oobjadam i się. Przynajmniej raz w tygodniu objadam się do bólu brzucha i ze nie mogę się ruszyć. Od 2 miesięcy po objadaniu się na drugi dzień mam zgage i biegunkę. Zanika mi miesiaczka. Co to oznacza ?

Witam, pani organizm jest zmęczony tymi napadami, stąd zaburzenia również przy miesiączce. Radziłabym spotkanie z psychologiem na początek i wykonanie badań.

Witam. Po epizodzie objadania się biegunka, zgaga czy dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego są jak najbardziej oczywiste. Proszę poszukać pomocy u psychologa, który pomoże poradzić sobie z objadaniem się, bo jakaś przyczyna tego jest...może konsultacja u dietetyka (psychodietetyka), który pomoże dobrać odpowiednią dietę.