Anoreksja a kompulsywne objadanie

Dzień Dobry Od dłuższego czasu jestem podejrzewana o anoreksję. W chwili obecnej zmieniła się on w kompulsywne objadanie. Nie wiem co robić. Nie potrafię spokojnie usiąść i zjeść śniadania. Cały czas wchodząc do kuchni otwieram lodówkę i jem. Proszę o pomoc i poradę jak mam jeść. Proszę o podanie mi racjonalnego jadłospisu z godzinami.

Witam! Zachęcam pomyśleć o wizycie u psychologa lub psychodietetyka. Wsparcie specjalisty pomoże w rozwiązaniu Pani problemów.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,

Zaburzenia odżywiania są bardzo poważną chorobą o podłożu psychologicznym. Nie jestem pewna czy sama poradzi sobie Pani z tym problemem. Warto się zastanowić nad skorzystaniem z pomocy psychologa a potem dietetyka. Proszę reagować i oddać się w ręce specjalistów.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk

Dzień dobry,

Najlepiej jak podejmie Pani leczenie psychoterapeutyczne.
Zaburzeń odżywiania nie wyleczy Pani układając sobie "racjonalny jadłospis".