Napady płaczu po porodzie

Witam, jestem juz 2,5 miesiaca po porodzie z czym wiaza mi sie ciagle zmiany humoru, ciagle chce mi sie plakac, mam nagle napady jedzenia slodyczy, gdy patrze na corke rowniez chce mi sie plakac, ciagle wraca mi porod, nie wiem co myslec na ten temat prosze o pomoc

Dzień dobry!

Ciąża, poród i pierwsze miesiące życia z dzieckiem to przełomowy czas w życiu każdej kobiety. Dla wielu okres bardzo trudny, w którym potrzebują wsparcia, opieki i pomocy psychologicznej. Proszę skonsultować swój nastrój i stan z lekarzem (być może to objawy depresji poporodowej?) oraz z psychologiem, psychoterapeutą.

Pozdrawiam!