Napinanie mięśni nóg podczas masturbacji

Jestem mloda dziewczyna. Masturbuje się od ok. 12 roku zycia. Osiagam podniecenie seksualne, czerpie przyjemnosc z tego, ze sie dotykam. W momencie kiedy przyjemnosc sie nasila napinam bardzo mocno miesnie nog, przez co (chyba) sie deloncentruje i pwa przyjemnosc mi "ucieka". Nie wspolzylam jeszcze. Co ze mna nie tak? Jak sobie pomoc?

Dzień dobry!

Być może to jest właśnie orgazm?
Przeżycie orgazmu wiąże się właśnie ze skurczami okolic intymnych, ale także skurczami, napięciem mięśni całego ciała - również nóg. Po orgazmie, napięcie seksualne, podniecenia opada i dalsza stymulacja może być obojętna lub nieprzyjemna.

Pozdrawiam!