Szybkie osiągnięcie orgazmu podczas masturbacj

Witam bardzo serdecznie. Mam 18 lat, dość często masturbuje, wszystko ok, dochodzę do max 4 - 5 min, nie jest to wolno, bo za szybko dochodzę, ale nie masturbowałem się przez dwa dni i dziwne jest to, że do 20 sekund doszedłem, aż się sam zdziwiłem, może to przez silne podniecenie? po prostu ochotę na masturbacje miałem i właśnie jakimś cudem doszedłem do 20 sekund... czy mam się obawiać tego że będę miał problemy w przyszłości w stosunku ? jakieś ćwiczenia są na dłuższe dochodzenie ? pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bardzo dużą rolę w osiągnięciu orgazmu odgrywa psychika i pobudzenie psychiczne. Szybkość osiągnięcia satysfakcji seksualnej podczas masturbacji może być różna od tej podczas stosunku seksualnego. Kontrolowana masturbacja jest dobrym sposobem na opóźnienie wytrysku (należy przerywać masturbację lub napinać mięśnie dna miednicy - tak jakby chciało się przerwać oddawanie moczu).