Narośl w uchu środkowym

Witam moja 20 letnia córka ma jakąś narośl w uchu środkowym miała rezonans robiony ucha i to wykazało tą narośl, lekarz powiedział że nie będzie tego operował i powiedział że ma przyjść dopiero jak będzie bolało, a zaczeło się od tego że bolało ją ucho i miała cuchnącą wydzieline dałam jej antybiotyk Clindamycin i przeszło ale miała jeszcze rope przebywamy za granicą więc ciężko dogadać się z lekarzami i tu właśnien to wykryli ale nie wiem co to jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa. Bez badania lekarskiego oraz analizy wykonanego badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.