Bóle w uszach po usunięciu narośli

Witam, w poniedziałek 27.10 lekarz usunął mi z małżowiny ucha na *ogonku* dwie ala narośle grudki bo nie wiem jak to nazwać z tuneli po kolczykach. Poszedłem do lekarza ponieważ ucho zaczęło boleć zrobiła się gulka i pociemniała. Przy zabiegu naleciała mi krew do ucha, lekarz po zszyciu wyczyścił mi ucho w środku jakąś bagietką ale... dzisiaj po napiciu się gazowanego napoju po prostu mi się odbiło i pojawił się ból w uchu to samo dotyczy kichania itd. Dlatego zwracam się z pytaniem czy to no

Takie bliznowce po kolczykach trzeba usunąć dokładnie i solidnie. Każda najmniejsza nie usunięta pozostałość zaowocuje kiedyś odrostem. Idź do operatora i reklamuj usługę.