Narośl z tyłu głowy u 6-miesięczniaka

Witam.. Mój 6 miesięczny syn od 2 dni ma dziwna narosl z tylu głowy, wyglada to jak guz i jest zaczerwieniona oraz miękkie.. Wydaje mi sie ze go to nie boli ponieważ nie reaguje dziwnie na dotyk.. Ma ta narosl w miejscu gdzie mu sie wywarły włoski od lezenia.. Czy z takiego opisu możecie mi Państwo pomoc ponieważ są święta i nie mam lekarza pediatry z którym mogłabym sie skontaktować.. Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opis jest zbyt ogólny by ustalić rzeczywistą przyczynę i zdiagnozować problem. Nawet w święta są dyżury w przychodniach rejonowych, można więc podejść i skonsultować się ze specjalistą osobiście, co w tym przypadku jest niezbędne.