Nasilające się bóle brzucha i żołądka u 13-letniego dziecka

Witam ,moja 13-stoletnia córka od dwóch dni skarzy się żołądek.Zaczęlo się godzinę po zjedzeniu obiadu w barze (naleśniki z dżemem i bitą smietaną) Córka skarży się na uczucie ciężkości w prawym nadbrzuszu.Ból nasila się w nocy a w ciągu dnia jest lepiej.Dzis nie wyprożniła sie cały dzien.Ma apetyt i brak innych dolegliwości.Pediatra w szpitalu stwierdziła bóle brzucha i dyspepsje.Zalecono Controloc,Smecte, Lacidofil, a w razie pogorszenia powrót do szpitala,co może być mojej córce?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,
prawdopodobnie niestrawność, ale proszę stosować się do wskazówek lekarzy ze szpitala.
Pozdrawiam serdecznie