Brak apetytu u 7-letniego dziecka

Witam.Moj 7 latek nie cche nic jesc.Na sniadanie serek albo rogal z czekolada.Na obiad nie otworzy ust,jedynie na kolacje moze parówke... Nie chce jsc nic zdrowego.Nawet jablka starkowanego natarce.Boje sie o jego zdrowie.To ja jestem matka,wiema,le nie moge tez na sile dawac mu jedzenie.Prosze o porade.Z gory dziekuje.Zrozpaczona mama :(

Czy w ciągu dnia Pani 7 latek zjada słodycze lub pije słodkie napoje? Może zapycha tym żołądek i dlatego nie ma apetytu. Warto przyjrzeć się co dokładnie zjada i może spróbować całkowicie nowych rzeczy. Na śniadanie jakąś kolorową kanapkę, na obiad naleśniki, z których można zrobić tortille lub coś podobnego.