Nasilenie nerwicy oraz uczucie osłabienia, duszności i zwyrodnienie kręgosłupa

witam, jestem osoba nerwowa. Mam 26 lat, i czworke dzieci. Duzo w zyciu przeszlam. Od kad pamietam bylam nerwowa, ale duzo mniej. z czasem to zaczelo narastac. Do tej pory nic z tym nie robila. az do pewnego dnia. Zrobilo mi sie slabo, serce zaczelo walic jak oszalale, bez powodu. Od tamtej pory ciagle sie badam. echo serca ok, tomografia i rezonans ok,a ja nadal czuje ze ciagle mi slabo, kreci sie w glowie, mam tez zwyrosnienie kregoslupa i ppuchna mi zyly w lewym reku. czy to moze byc nerwica?

Mgr Monika Hibner

Witam,
jeśli wykonała Pani szereg badań konsultując to z lekarzem i nic niepokojącego nie stwierdzono proponuje wybrać sie do psychologa lub psychoterapeuty aby omówić sprawę. Wizyta jest konieczna aby zorientować się z czym te objawy są związane. Przyglądając sie razem z terapeutą z czasem można zrozumieć na co są reakcją i wypracować nowe mechanizmy radzenia sobie. Zachęcam do potraktowania tej sprawy poważnie.

Pozdrawiam,
Monika Hibner

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza