Nasilone wypadanie włosów i wynik badania wolnego dihydrotestosteronu

Witam, od ponad roku borykam się z nasilonym wypadaniem włosów - wizyta u endokrynologa, badania - nie dały odpowiedzi na pytanie o przyczynę tego stanu, który odbiera mi chęć do życia. Także wizyta u ginekologa oraz gastroenterologa nie pomogły znaleźć przyczyny nadmiernego wypadania moich włosów. Dziennie wypada ich ponad 300. Po analizie wielu wpisów nt wypadania włosów, wykonałam badanie wolnego dihydrotestosteronu - wynik 341. Czy jest to powód wypadania włosów? Co ma dalej robić?

Piotr Pilarski

Nie podał Pani jednostek ani norm panujących w laboratorium. Sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.