Natrętne myśli związane w wyrządzaniem krzywdy innym ludziom

czy to jest nerwica natrectw myslowych? mam okropne mysli ze nie pokocham dziecka ze zrobie mu cos ze bylabym w stanie zrobic cos zlego dzieciom innym i wgl ludziom a tak naprawde nic nie robie tyle ze te mysli sa ciagle ciagle czy udac sie do psychologa czy moze psychiatry , jestem w ciazy i tak strasznie sie cieszylam a teraz nic mnie nie cieszy czuje tylko strach

Dzień dobry!

Warto skonsultować się zarówno z lekarzem psychiatrą, jak i z psychologiem-psychoterapeutą. Zazwyczaj w podobnych sytuacjach pomocy (leczenia) udzielają równolegle oboje ci specjaliści.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,
Gratuluję ciąży i życzę Pani dużo miłości ze strony ojca dziecka oraz bliskich. Zachęcam do wizyty u specjalistów, o których Pani wspomniała.
Serdeczności :)

Witam, doradzam aby jednak najpierw udała się Pani do lekarza psychiatry. Na NFZ nie potrzebne jest skierowanie. Pozdrawiam.