Naturalne sposoby na powiększenie piersi

Są jakieś sposoby aby powiększyć piersi? Specjalna dieta lub coś w tum rodzaju albo sprawdzone i niedrogie tabletki?

Witam serdecznie,

Może Pani wypróbować różnego rodzaju balsamy oraz ćwiczenia wzmacniające klatkę piersiową. Fajnie działa również pływanie:)
Wiem, że są tabletki które wpływają na wzrost piersi ale często wiąże się to równiez ze wzrostem wagi, wiec raczej nie polecam

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę właczyć do diety pokarmy bogate w fitoestrogeny np. soję które wpływają pozytywnie na podział komórek w piersiach.
Niewskazane w przypadku nowotworu piersi.