Naveus pigm. melanocyticus atypical

Witam W czwartek byłam u dermatologa ponieważ jedno ze znamion urosło po urlopie we wrzesniu 2013 r. urosło i ma ok 5lub 6mm, kształt owalny i jest bardzo ciemne-prawie czarne, od stycznia w zasadzie nie zmieniło sie wcale moze urosło o 1 mm. Dermatolog kazał mi to szybko usunąć,na skierowaniu do chirurga napisał (po łacinie napisał - naveus pigm. melanocyticus atypical) rozpoznanie D.22 25.08 lece na urlop i czy usuniecie tego znamienia może poczekać do września. Bardzo dziękuje za odpowiedz

Witam. Dermatolog oglądając w dermoskopie stwierdził budowę atypową znamienia, co nie wróży zbyt dobrze. Wyjazd jak rozumiem w kraje mocno nasłonecznione także nie jest korzystny dla znamienia. A czemu by nie usunąć wcześniej i dopiero wtedy pojechać?