Nawracająca infekcja penisa u 23-latka

Wstydliwy problem- nawracająca infekcja penisa. Nie daję już rady, byłem u wielu lekarzy, stosowałem Clotrimazol, Pimafucort, które dawały słaby efekt, brałem doustny lek przeciwgrzybiczy (nie pamiętam nazwy), teraz na własną rękę Octenisept- daje najlepsze efekty, ale tylko zalecza, po kilku(nastu) dniach od zaprzestania ponownie pojawiają się czerwone plamki i "ranki" na błonie śluzowej żołędzi i skórze. Dermatolog wmawiała mi, że to otarcia, dodam, że występują w stałych miejscach. Ratujcie.

Lek. Daniel Lewczak Urolog

Przyczyn takich zmian może być wiele. Prosze zacząć od nie prania bielizny osobistej w pralce, tylko ręcznie w szarym mydle. Prosze tez nie stosować Pimafucortu zwłaszcza przez długi czas i pokazać się ponownie do lekarza