Nawracające grzybice pochwy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Ponad rok temu, po 7 latach odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, bo mimo wypróbowując kolejne przeszłam przez pełną paletę skutków ubocznych. Obecnie nawracające grzybice pochwy, ciągła senność, skłonność do angin w okresie przeziębień, bolesne czyraki na plecach i czasami żuchwie. Czy to wszystko może mieć wspólną przyczynę? Ostatnie badania (z 2 lata temu) moczu i krwi wykazały cukier w normie, hormony też choć androstendion w jego górnej granicy. O jakie badania powinnam poprosić Lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.